pimpi-bábo do sveta-cestovanie-cestuj s deťmi-prírodná kozmetika-olival slovensko-olival-sérum-vitamín C-kyselina hyaluronova-kolagen-kozmetika-top-starostlivosť o pleť

Tekuté šťastie od Olival Slovensko

Mám 33 rokov. Ani neviem kedy sa to stalo 😀 Už zrejme nebudem ani mladšia, ani krajšia 🙂 Ak by som Vám mala spísať blog o kozmetike, ktorú používam, bol by veľmi krátky. Ale ako ste si už možno na blogu všimli, prírodná kozmetika od Olival Slovensko mi skutočne učarovala.

Sérum s vitamínom C

Už dlhšie som uvažovala, že by som sa možno mala o svoju pleť začať starať viac než donedávna. Vek je síce iba číslo, ale povedzme si pravdu, vek veru človek neoklame. Preto keď som zbadala, že Olival rozšíril svoju ponuku o zaujímavé séra, neváhala som ani chvíľu.

Na prvý pohľad mi ale nebolo jasné to, ktoré by som mala začať používať práve ja a prečo. Tak som teda s odhodlaním napísala prostredníctvom facebooku správu priamo na ich stránku, kde sa mi to celé podarilo skonzultovať. Keďže mám pomerne suchú pokožku bolo mi odporučené sérum s vitamínom C, ktoré obsahuje aj kyselinu hyalurónovú a MSM, pričom funguje ako silný antioxidant a stimuluje tvorbu kolagénu. A teda odporúčam vám ho aj ja a to všetkými desiatimi. Okrem spomínaného, dané zloženie znižuje viditeľnosť pigmentových škvŕn a oxidačného stresu pokožky, zmierňuje prvé vrásky, posilňuje pružnosť a pevnosť tkaniva a dodáva pleti nádherný žiarivý lesk.

Pozorovateľné účinky

Po pravde nemala som veľké očakávania, je mi jasné, že už nebudem mladšia. Na začiatku som si vravela, že budem rada keď ho budem používať naozaj poctivo každý deň pod svoj denný krém. Sama som prekvapená, že sa mi to naozaj darí. Sérum ma totiž presvedčilo hneď na druhý deň! Hneď po použití mi zmizli suché fliačiky na lícach, okolo brady a nosa, ktoré sa mi objavili väčšinou v priebehu dňa. A teraz nič, žiadne suché miesta. Okrem toho pokožka je iná aj na dotyk. Zdá sa mi jemnejšia a žiarivejšia. Ak si chcete o týchto sérach prečítať odbornejšie INFO nájdete ho TU!

Ja som sa Vám len snažila odovzdať svoju mimoriadne pozitívnu skúsenosť 🙂

Olival Slovensko ešte naozaj nesklamal, o čom sa dočítate aj v našich predošlých blogoch o:

Verím, že táto kozmetika presvedčí aj vás, inak by som vám tu o nej nepísala. Okrem toho nie nadarmo sa predsa vitamín C spája so zdravím a výbornou imunitou 🙂

Váš Pimpi a JA 🙂