pimpi-bábo-bábätko-cestovanie-mama blog-cestovanie s bábätkom-vianoce-vianočné tipy-hravá škôla-eshop-omaľovánka-gulička-magnetické tabule-hry-puzzle

Pimpiho vianočné TIPY

Keďže Vianoce tu máme už skutočne o chvílinku, aj Pimpi sa rozhodol, že Vám poradí čo by možno detičky v jeho veku pod stromčekom potešilo. Má presne 22 mesiacov, už je to veľký chlapec, obľubuje zvieratká a chtiac nechtiac aj cestovanie, keďže takmer každý víkend sa poflakuje kade tade s rodičmi. 

 

Zázračná omaľovánka Hurá Voda!

Omaľovánka Hurá VODA!  je náš absolútny objav roka! Je to omaľovánka, ktorú dokáže vyfarbiť aj malé dieťa a to bez akejkoľvek ujmy na svojom okolí. Tá naša je na najobľúbenejšiu tému Farma. Na E-shope však nájdete množstvo iných zaujímavých tém ako autá, rozprávky, zvieratká…stačí si len vybrať tú svoju. Omaľovánka pozostáva z pera a z 5 bieločiernych strán. Tie však farebne ožívajú po použití zázračného pera. Jednoducho doňho nalejete vodu a hlava nehlava farbíte. Následne sa začnú na stránke objavovať skryté farebné postavičky. Okrem držania pera sa dieťa naučí aj pomenúvať zvieratká, či počítať, keďže každá strana ponúka aj kontrolné úlohy. Síce je určená pre deti od 3 rokov, náš Pimpi si maľovanie užíva.

Skvelé je, že voda sa z pera nevylieva, nakoľko má bezpečný závit. Po maľovaní len nezabudnite nechať stránky vyschnúť, ideálne pootvorené. Schnú skutočne veľmi rýchlo a tento proces vám zaručí nekonečné možnosti vyfarbovania!

 

Zábavné a magnetické tabule

Tabule každého druhu vnímame ako skvelé vzhľadom k cestovaniu. Ponúkajú množstvo zábavy a sú skladné. Napríklad magnetická tabuľa Switch and Spin by sa kľudne dala nazvať aj multifunkčnou tabuľou. Môžete na ňu kresliť, pripnúť magnetky a aj farebné ozubené kolieska, ktorú sú spolu s veselými šablónami súčasťou balenia. Ak ich poskladajte správne, všetky sa začnú točiť naraz. Takto sa učíte farby, cvičíte motoriku, zároveň sa hráte 🙂

 

Toto nie nadarmo volajú HIT roka! Magnetická podložka v ktorej poriadne hrká, pretože je plná oceľových guličiek. Tie však nevypadnú. Musíte ich doslova vytiahnuť s magnetickým perom a tak nakresliť čokoľvek vás napadne. Vaše dieťa sa učí nielen kresliť (bez neporiadku) ale aj držať pero a trénovať motoriku. Jednoducho ďalší skvelý tip pod stromček aj ako zábava na cesty.

 

V podobe praktických tabúľ nájdete aj zvukové puzzle.  Tie naše sú ako inak zvieratkovské a ak ich umiestnite správne vydávajú zvuky ako naozajské zvieratká. Sú skvelé aj na cesty a okrem toho na e-shope nájdete aj iné prevedenia, či zvieratká zo ZOO, dopravné prostriedky, hudobné nástroje, podľa toho čo máte naozaj radi. Toto u nás zožalo veľký úspech 🙂

 

Magnetická hra s guličkami je ďalším super zábavným tipom. Tá naša ako inak so zvieratkami. Naučí vaše deťúrence hlavne trpezlivosti, čo sa mne veľmi páči! Tých väčších aj počítať, keďže sa jedná o triedenie guličiek pomocou magnetického pera do jednotlivých priehradiek s číslami. Ale aj správne držanie pera, či množstvo zábavy.

 

Kreatívne a zábavné tvorenie

Medzi naše ďalšie objavy patrí farebná gulička. Už keď som počula názov gulička, bola som nadšená, keďže náš malý cestovateľ obľubuje lopty každého druhu. A veru táto sa dá použiť aj ako lopta. Verte, že s nami prešla najvyšším záťažovým testom a funguje naďalej aj na kreslenie.

Pozostáva zo 6 farieb, konkrétne voskoviek. Svojim tvarom ideálne padne do detskej rúčky, ktorá ešte nevie poriadne uchopiť farbičky. Aj preto je vhodná už od 1 roka. Okrem toho v prípade nehody je ľahko vyprateľná, či umývateľná z rôznych povrchov. Za jej veľké pozitívum pokladám aj tom, že nemusíme nosiť farbičky. Tie sa vždy vysypú, strácajú…Viete si ju nechať aj v plastovom obale, aby vám v taške nepofarbila iné veci.

 

NEZABUDNITE ŽE…

Okrem toho výrobky od Hravej škôlky sú bezpečné, netoxické, hypoalergénne a v neposlednom rade aj šetrné k zvieratám. Na ich eshope nájdete aj kopec iných zábavných, kreatívnych, kvalitných a hravých inšpirácií. Preto ak ešte stále hľadáte podstromčekovú vianočnú radosť určite mrknite aj iné vychytávky na E-shope!

 

OKREM TOHO NEZABUDNITE, ŽE PIMPI PRE VÁS VYBAVIL ZĽAVU 10% Z VÁŠHO NÁKUPU PRI ZADANÍ KÓDU PIMPI10 !

 

Na omaľovánky Hurá Voda prebieha: Výhodná akcia 3 + 1 ZADARMO

 

Známy bestseller – knihu Škriatok v pyžamku môžte dostať úplne ZADARMO.

Stačí si vybrať akékoľvek 2 rôzne knihy a k nim vám automaticky pribalia najpredávanejší detský titul roka – Škriatok v pyžamku ZADARMO!

 

Úžasný výber, skutočne originálnych, krásnych, ale aj bezpečných hračiek, no nielen to,

nájdete v obchode www.hravaskolka.sk

 

Krásne predvianočné obdobie a málo zhonu Vám praje Váš Pimpi ? v spolupráci s Hravá škôlka (www.hravaskolka.sk) ?